• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi projekti na Jahorini za sezonu 10/11

Started by ovejaras01, 04 October, 2010, 17:34:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Peglas

Ovo je takva sprdaèina da nije vrijedna komentara. puf:) Kont'o sam neki ozbiljan projekat, kad ono u startu je.. lud zbunjenog. ;D
Reèe VIP za novu stazu ne bi bila nadle¾na GSS-a. Zamislite neko se polomi na stazi, doðe GSS, ka¾e izvini jaro pao si 10 cm od staze koju mi pokrivamo, jbg propisi su propisi. :o :o
...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

BOJAN-BG

Quote from: Peglas on 06 October, 2010, 14:49:52
Ovo je takva sprdaèina da nije vrijedna komentara. puf:) Kont'o sam neki ozbijan projekat, kad ono u startu je.. lud zbunjenog. ;D
Reèe VIP za novu stazu ne bi bila nadle¾na GSS-a. Zamislite neko se polomi na stazi, doðe GSS, ka¾e izvini jaro pao si 10 cm od staze koju mi pokrivamo, jbg propisi su propisi. :o :o

e bas tako ovo ima samo na balkanu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

bar smo u necemu jedinstveni na svijetu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

GSS je u sluzbi OC-a i naravno da ce vjerovatno pomoci, ali ipak to nije njihovo, pogotoo, sto niko ne snosi troskove izlaska GSS na teren.

Evo par slika od jucer - za ove sto ne mogu cekati, ko da gori, sad ili nikad  :o
Prilaz od Hotela Sator


Ili kad se okrenemo, vidimo Sator:


Iznad je novi 6sjed Poljica:


Budici kraj zice (to je bas na onoj stazi gdje kad se spustamo je lijevo provalija (na slici s desne strane):


Teska Industrija:


Jednog dana ce biti i ovdje staza:




Idemo nazad ka Satoru:


vip-jahorina



BOJAN-BG

najbolje da mi sa foruma preuzmemo vodjenje jahorine,ima nas iz svih bransi tako da organizacija ne bi bila uopste losa

Big_DANE

Ma ide breee BOKI za 5 godina ne bi znali dje su dosli!!! Mislili bi da su u Austriji! :)

vip-jahorina


vip-jahorina

raja, ovo sto brzi govori, nije nimalo za zanemariti !!!

Odakle im pravo da sjeku sumu a tender niti je objavljen, niti je prosao. Kad sam ih jucer zvao, rekli su mi kad bude nacrt gotov, imacemo priliku vidjeti sve planove i na zalbu!
Na sta cu se zaliti kad su vec posjekli svu sumu !!!!!!!!!!!! Da je mozda nece opet lijepiti?
Ako su to bili sitni interesi, vjeruj te mi da cemo icu u sve medije koje postoje na ovim prostorima, sto bas ne vjerujem da ide u prilog tako maloj opstini.

Kao sto sam rekao, trebali bi se raspitati i saznati da li stoje sitni interesi ili je stvarno neki projekat koji smo propustili u pripremi.

DJ AmmAre0n

svaka cast VIP-e slikao si... kad ja nisam mogao nek si bar ti :)
VIP obecanje ispunio i postavio slike yuppi :D
http://www.gss-sarajevo.com/

brera