• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi projekti na Jahorini za sezonu 10/11

Started by ovejaras01, 04 October, 2010, 17:34:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

hehe, mito i korupcija ...
ali ipak:
Momci iz GSS su stvarno ok i mislim da bi ih trebali pohvaliti, jer su vise nego nesebicni

brera

Quote from: vip-jahorina on 07 October, 2010, 10:55:08
hehe, mito i korupcija ...
ali ipak:
Momci iz GSS su stvarno ok i mislim da bi ih trebali pohvaliti, jer su vise nego nesebicni
Na ¾alost, to su morali pokazat u par primjera u zadnjih godina.

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

Da ovo sa gondolom Pale-Jahorina sto sam najavio (link) je ozbiljna stvar.
Evo ovdje tekts prijedloga koji ce se usvajati u ponedjeljak na sjednici opstine

BOJAN-BG

Quote from: vip-jahorina on 08 October, 2010, 22:04:46
Da ovo sa gondolom Pale-Jahorina sto sam najavio (link) je ozbiljna stvar.
Evo ovdje tekts prijedloga koji ce se usvajati u ponedjeljak na sjednici opstine


pa bilo je krajnje vreme da se malo uozbilje i pocnu razmisljati

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

nista neobicno
Ja stvarno ne kontam zasto su se sad sjetili da bilo sta kazu. Kao opstina nije znala sta se desava na Jahorini (za informaciju, stalno su neki inspektori na Jahoini i naplacuju kojekavke kazne).
Nego je tu vjerovatno malo opstina previse trazila (digli su cijene u zadnjih pola godine sa 90 KM/qm na 350 KM/qm (jet to nesto oko +250% ???)
Vjerovatno su iz GSS rekli da nece da im plate i sad su pustili u javnsot.

Ljudi, momci iz GSS su skroz Ok (bar vecina njih) i  Kalem je isto u redu lik. I sad da jedna opstina koja dobija dosta love od turizma sprijecava jednoj takvoj sluzbi rad -  cisti bezobrazluk. Onda ce se pobuniti kad joj Jahorina bude izuzeta  (:smijeh:

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

brera

Quote from: DarkoN on 10 October, 2010, 19:10:00
vip.e slucajno sam naletio na ovo. znas li ti nesto vise?
http://www.istocnosarajevo.net/desavanja-na-jahorini/jahorina/objekat-gorske-sluzbe-spasavanja-podstice-nelegalnu-gradnju
E, to je veæ primjer, gdje bi trebali diæ glas svi sa JA, od hoteljera dalje. Jer kad zatrebaju ljudi iz GSS, trebaju svima!!!  3:( 3:( 3:(

Big_DANE

VIP-e da li znas mozda zasto im nisu hteli odobriti urbanistièke i graðevinske dozvole za gradnju!?!?  U cemu je problem!? Mislim da ne bi trebalo da kosta to bog zna koliko!?

HeAd

smijurija....GSS jedino gore sto je posteno organizovano...sad i njih teraju....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

u ovoj nasoj drzavi je sve moguce. umjesto da pomognu tim momcima oni im jos dodatno otezavaju. to ti je nasa sumorna realnost.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...