• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi projekti na Jahorini za sezonu 10/11

Started by ovejaras01, 04 October, 2010, 17:34:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

Kako pozitivna vest :P Projekti postoje, Jahorina idealna za sprovodjenje tih projekata, samo ih treba malo ubrzati kao sto kaze dane, jer sad, kad su krenuli ne smeju stajati...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

to za ubrzavanje stoji ali nije realno jer su u pitanju ogromna finasijska sredstva koja treba uloziti. najbitnije je da su oni poceli sa sprovodjenjem projekata i da se ne zaustavljaju.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


dasas

ono sto bi se hitno trebalo rjesavati na Jahorini je staza za djecu i pocetnike...

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


DarkoN

moze brera ako se dozvoli u pravilima penjanje na kucicu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


vip-jahorina

interesantno razmisljane i stav. veoma moguc.
a uz to, suska se o tom nekom novom principu poslovanja

HeAd

Jahorina ce biti ko val thores imace 3 vrste ski karata :)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE

Hahahahaaha...ja ne mogu da verujem!!! hahahaaha....pa dokleeeeeeeeeeeeee!!!

VIP-e ako dobijem pare na lutriji eto mene gore da pravim svoju zicaru i stazu!!! :)  Zvace se DANETOVA NAJLUDJA STAZA!!! Hehehehe... :)


DarkoN

moze li ovde kod nas ista da ide normalno i bez ovakvih gluposti? nevjerovatno.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...