• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi projekti na Jahorini za sezonu 10/11

Started by ovejaras01, 04 October, 2010, 17:34:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Big_DANE

Quote from: DarkoN on 05 October, 2010, 16:15:21
moze li ovde kod nas ista da ide normalno i bez ovakvih gluposti? nevjerovatno.

Hahah...strasno!! Ja sad procitah i ne verujem ocima!!! Indijanluk!!!

vip-jahorina

ja mislim da ove dvije opstine, prije svega paljanska nije nista pozitoivno uradila za Jahorinu i ja bi joj prvi izuezo Jahorinu, jer nisu u s stanju sa zlatom da barataju.
osim ponekih akcija s kojima su probali rusiti turizam Jahorine, prije svega ono suludo naplacivanje ulaza od prosle godine, ili naplacivanje qm zemlje po par razlicitih arsina.

a s druge strane, nije bas da bi opstina ostala bez sredstava i morala samo placati. sada OC nema u prinicu niakave veze osim sto tu placa porez. iz fonda bi dobijali malo vise love, s tim sto bi to bilo uslovljeno njihovim angazmanom. tako da bi se trebali potruditi da zarade, a ne da im s neba pada.

a opet, KOP je postao vrhunska destinacija od momenta kad su je preuzela skijalista Srbije. I to treba cijeniti. A napomenimo da KOP nema takve vrhunske staze, polazaj i popularnost kao Jahorina.

DarkoN

mozda ta varijanta sa pravljenjem skijalista srpske i nije losa, ali mislim da bi definitivno sjediste trebalo da bude na jahorini jer ce jahorina  uvijek da donosi najvise prihoda samom preduzecu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote
a Harisa æemo zaposliti da prodaje karte jbga neko mora i raditi ludzatobom:(( ludzatobom:((


ja se ne bunim, JA SAM ZA  ludzatobom:(( do 12:00 prodaja od 12:00 uzivanje...a imao bi i gdje spavati hahaha.. pik ak moze ona kucica na Ogorjelici 1

DarkoN

onda bi morali da se penjemo na kucicu da kupimo skipass  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: to je haretovo omiljeno mjesto.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

e to je na nama da se izborimo da nam sjediste bude ovde.
ja i cu dalje ostati sa strane da imate opoziciju  :P

skiDeki

e to je na nama da se izborimo da nam sjediste bude ovde.
ja i cu dalje ostati sa strane da imate opoziciju 
Quote

Vip, vec si se dokazao kao dobar kriticar i pronalazac mana :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

e cudo su pare gde se god malo vise zavrti svi pametuju i teraju po svome

dasas


DJ AmmAre0n

Quote from: dasas on 05 October, 2010, 23:24:16
imal' tih slika... puf:)
hah rece vip bice do kraja dana tako da ima jos pola sata :P
http://www.gss-sarajevo.com/


brera


brera


loop

allways stand sideways!