• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi projekti na Jahorini za sezonu 10/11

Started by ovejaras01, 04 October, 2010, 17:34:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

minjon81

Nisam nesto pratila ovu temu ali sada bacih pogled i ne mogu da verujem, odavno ne cuh notorniju glupost!!!  :bravo::(

Big_DANE

Ko sto peva onaj nas polu-gej :P Milan...ovo je Balkan... balkan balkan.... hahaha  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:



DarkoN

djeluje da su poduzeti neki konkretni koraci ka ostvarenju ovog projekta. ovaj projekat bi bio jako znacajan prvenstveno za pale ali i jahorinu. samo se nadam da neci i oko ovoga biti problema na medjustranackom nivou.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

loop

allways stand sideways!

Bojan NS


brera


Big_DANE

WOW....OVO KAD BI ODRADILI...pUF!!!!! BILO BI VRHUNSKO!!!!  ZA 2 GODINE BI JAHA IMALA GONDOLU I 3 SESTOGUZA !! ludzatobom:((

KOLIKO VIDIM TO CE DA RADI ''PRIVATNIK'' TAKO DA NE SUMNJAM DA CE DOVRSITI DO KRAJA ILI SE UOPSTE NECE UPUSTATI U TO I TROSITI PARE!!
PA NIJE BLESAV VALJDA DA POTROSI 5mil I ONDA STANE I PROPADNE!!!
DA LI ZNA NEKO TOG Vlasnik kompanije "Majneks" Veljka Golijanina !?  JEL IMA TOLIKO PARA!? KOLIKO JE OZBILJAN (cime se bavi itd )!?

@Brera
Nista se ti ne brini napravice se hotela i ostalih pratecih objekata....mora se razvijati...ne moze se ostati na ovom nivou!

SAMO NAPRED!!!!

HeAd

ovo nije ne ralno ...taj projekat je u opciji od olimpijade...s tim da bi naglo skocila cijena zemljista u opstini Pale...jer bi dosta ljudi bilo dole a skijalo gore :)...posjece to sume sto ide trasa i isplati zicaru :)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE

Quote from: HeAd on 12 October, 2010, 15:04:54
ovo nije ne ralno ...taj projekat je u opciji od olimpijade...s tim da bi naglo skocila cijena zemljista u opstini Pale...jer bi dosta ljudi bilo dole a skijalo gore :)...posjece to sume sto ide trasa i isplati zicaru :)

Pa ne bih bas rekao da moze da isplati sa tim posecenim drvetom celu izgradnju i montazu gondole...al svakako jedan fin deo!!!

Jos kad bi uveli BUS koji ce da pici od SA PREKO PALA DO JA....automobila i guzve bi bilo dosta manje!!!!  ideea:(  :bravo::( :bravo::( 


brera


Big_DANE

Quote from: brera on 12 October, 2010, 15:17:49
@ Dane
Hotela i ostalih stambenih objekata je veæ sad dosta, pa nisu puni. O prateæim stvarima, putevima, bus liniji(redovni par puta dnevno9, parkingi, o dnevnim gostima(radni dani).... se ne razmi¹lja i po tom pitanju se napravi NULA!!!!!!!!!

Jbg Brera nisu puni jer je ski pass skup, jer su cene prevelike odnos - cene i kvaliteta i pruzene usluge...mislim da je pervise....putevi ovaj, nema snega nego BODES dal ce biti dovoljno snega kad dodjes, da li ce raditi sve zice itd...itd....
Doci na JA i pogotidi sneg, zezanje i celokupan odmor i uzivanje je ravno dobiti na LUTRIJI - bar nama studentima a i boga mi velikoj vecini ljudi!
Jbg mora se siriti ponuda da bi ljudi dolazili!  Meni se vise isplati otici negde u Francusku za 300E skoro sve...nego na JA iako bi ja vise voleo na JA! :(

ZNA LI KO JE LI OVO PUTANJA STARE OLIMPIJSKE GONDOLE!?!? JE LI BILA STAZA ISPOD!?



Da li bi se mogla napraviti nova staza od JA do PALA !?


loop

allways stand sideways!