• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi projekti na Jahorini za sezonu 10/11

Started by ovejaras01, 04 October, 2010, 17:34:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

Kontam kontam....ali valjda ce onda smisliti se da naprave jos jedno 10-ak KM staza da ne bi doslo do zakrcenja i unistavanja staza!!!

DarkoN

jahorini definitivno fali jos koja staza, jer na postojecim zna da bude velika guzva.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: DarkoN on 12 October, 2010, 16:05:03
jahorini definitivno fali jos koja staza, jer na postojecim zna da bude velika guzva.

Slazem se...to bi u naredne 2-3 godine trebali da rese pod OBAVEZNO!

HeAd

trebaju staze neke da se prosire i postojece da se sredjuju i na nekim drugim mjestima ratracima ne samo po postojecoj, t.j. standardnoj ruti...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Bojan NS


brera


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Brera ima super ideju, samo mu fali konj (:smijeh: (:smijeh:

Salim se, naravno ima dosta toga sto se moze uvesti da se mnogo obogati celokupna ponuda Jahorine!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: skiDeki on 12 October, 2010, 20:25:23
Brera ima super ideju, samo mu fali konj (:smijeh: (:smijeh:

Salim se, naravno ima dosta toga sto se moze uvesti da se mnogo obogati celokupna ponuda Jahorine!

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

ima on i boljih ideja, natjerao bi on i milion mrava da vuce do Rajske taman krenes u 09:00 gore si blizu 16-17 taman na ruèak. a poslije se spustis pa ko prezivi-prezivi  devil:(

vip-jahorina

Brera, kad ti bude trebala pomoc, samo zaurlaj, TU SAM !!!!!!!  (:smijeh:  (:smijeh:

vip-jahorina

Sto se tice gondole, pvb je otvorio novu temu samo o gondoli: http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=1000.0

A ovdje o svim ostalim projektima. Dobra je ovo tema a i svasta se desava  :bravo::(

jaksa

to bi bilo super ,ali da se realizuje kako je planirano,Pale bi osjetile velike promjene........ :bravo::( :bravo::(

marina

Super je sto je otvorena nova tema oko ovih gondola, a ovdje bismo se trebali bazirati na ostalim aktuelnostima na Jahorini!
VIP Jahorina Woman Team

vip-jahorina

Sad jednalijepa vijest.
Kako nam je Kamco rekao, narucena je oprema u vrijednosti od 60.000 KM i to prije svega za osiguravanje staza i njihovo obiljezavanje.
Zastitne mreze, kojih je do sada bilo prilicno malo.
Strunjace koje su od speijalnog materijala napravljene (estrudirani polueturin) i presvuceni nepromocivim platnom. Imaju osobinu da su veoma cvrste a i ipak ugodne prilikom sudara (sad ce ljudi namjerno zabijati u strunjace  anan )
Osim toga dolaze i novi znakovi koji ce biti malo na visem novou nego ovi dosadasnji. Oznaciti ce se nazivi staza, brojevi staza, njihova tezina. A novina je sto ce po prvi put na Jahorini se uvesti tzv. zute staze.

To su djelovi pista koje spajaju staze i oznacavaju se kao zute staze. Po meni , odlicna ideja i nadam se da ce ju i sprovesti do kraja i kako treba.

DarkoN

jos jedna dobra vijest. vip-e ko je zaduzen za markiranje staza, gss ili oc? kad kazem oc mislim na ove brinu o odrzavanju staza.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...