• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

app. Prijatelji

Started by nikita, 05 October, 2010, 20:39:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

nikita


vip-jahorina

jedan od novih objekata u kojima nisam bio, a ne vjerujem da neko i jest. samim tim mislim da ti ne mozemo pomoci, ali mislim da je to u gornejm dijelu satora i nije losa pozicija. kakav je iznutra ne mogu ti reci, ali predpostavljam da je novo i kvaliteteno.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ni meni nije poznat sorry ak nesto saznamo obavezno ti javimo  :bravo::(

marina

ni ja ranije nisam cula za taj app., ako nesto saznam svakako cu te obavijestiti.

VIP Jahorina Woman Team

nikita


Jane

Ljudi ja sam bio u tim apartmanima i kanim se ici i ove godine.. ;D
Smestaj je super,novo,sredjeno,uredno,toplo a vlasnici su skroz ok i naziv im sasvim odgovara(pravi prijatelji).
Ako nekog interesuje jos nesto pitajte...  ;D
:bravo::( :bravo::( :bravo::(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

dru¾e Jane, bilo bi fino ako imas koju slikicu da podjelis sa nama  :bravo::( a vikendica mi po nazivu vec izgleda OK

Jane

Quote from: harison on 12 October, 2010, 02:13:26
dru¾e Jane, bilo bi fino ako imas koju slikicu da podjelis sa nama  :bravo::( a vikendica mi po nazivu vec izgleda OK
Mi se nismo nesto puno slikali ali imaju slike na sajtu vikendice na kojem smo i mi nasli : www.jahorinaonline.com/prijatelji.htm
Puno pozdrava..... ;D ;D

dr-gonzo

Ja sam bio prosle sezone i nosim odlicne utiske! Kuca je skroz pri vrhu Satora, vidi se zicara iz sobe. Nas 6-oro je zakupilo oba apartmana u potkrovlju. Toplo, sredjeno, novo... Ima besplatan wifi. Vlasnik je ljudina, svako jutro ljuta rakija, cisti parkinzi i prilazi i bilo kakva vrsta pomoci. Nadam se da cu i ove godine tamo...