• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

MSD JAHORINA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 06 October, 2010, 11:40:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

snjezana

Quote from: brera on 07 October, 2010, 07:08:13
Quote from: snjezana on 06 October, 2010, 19:09:57
e super je nova kafana... a i kave ima  :bravo::( :bravo::(

Èini mi se da je caffe aparat do sada neupotrebljen pa daj da probam tu kavu... nema dobre kafane ako ne valja kava... ;D ;D
Nije neupotrebljen, veæ je gazdarica mnogo zaj...., pa se mora æistit, pa æistit, pa.... :bravo::(  Pa sad zamisli kako mene tera kod kuæe? 3:(
ha ha, ja sam stvarno mislila da je novi...svaka èast ¾eni, a tebi sigurno nije lako... ;D ;D

Ako je kæer na mamu, morat æe i Hare dobro onu sobu srediti... (:smijeh: (:smijeh:

Mo¾e kava??

brera

Hahaha Ma nije mi lako  8), zato æu jedan MSD a za tebe jedna dobra kahva.

Big_DANE


snjezana


DarkoN

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
interesantno. dajte mi jedno ladno pivo, ozednio sam pravo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


Big_DANE

Mijate nisam ja nista rekao na godine...to je clanak u novinama... moj stav >  zene su bolje sto su starije ...isto kao i vino!  :-[  :P

mijat


Big_DANE

Quote from: mijat on 07 October, 2010, 13:49:48
Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 07 October, 2010, 13:34:28
Mijate nisam ja nista rekao na godine...to je clanak u novinama... moj stav >  zene su bolje sto su starije ...isto kao i vino!  :-[  :P

sla¾em se sa tobom  (Y) meni je ne¹to krenulo danas pa da mi popijemo po vino  :P popodne se igra preferans sa dru¹tvom

Ja ne smem da pijem vise....moram da ucim tj. neke zadatke da obradjujem iz Teorije betonskih konstrukcija! :P  Zivio... i pozdav!

mijat


snjezana


skiDeki

NEsto prazna kafana ili su svi na popodnevnom odmoru???
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: skiDeki on 07 October, 2010, 18:29:58
NEsto prazna kafana ili su svi na popodnevnom odmoru???
ja sam tu ali posto sam bio sam nije mi se dalo da pocinjem da cugam. pivo?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Hahahahahaahahahaa...GLE NJEGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HAHAHAH!!! KAKAV KRALJ!!! :) :) :) :)


Big_DANE

Hhahahahaahaa...gle kakvi su ovi tek.....a tek kakvi su bili posle ove krigle od bog zna kolko!! :P :P