• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vrijeme

Started by Goga Mostar, 12 February, 2010, 11:09:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Goga Mostar


Big_DANE

Stvarno ne bih znao sta da ti kazem!!! Mora da nosis naocare il tako nesto!?!?
Postoji tema naravno >>> http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=737.0 << KAKVA CE BITI ZIMA I VREME
A DA LI PRATIS OPSTE TEMU >>> STANJE NA JAHORINI
SNEGA IMA 1.4m na POLJICAMA, dok u Rajskoj dolini ima 1.6m!!!!! BICE SNEGA U SVAKOM SLUCAJU, A ZA VREME DAL CE BITI SUNCANO, OBLACNO, OVAKO ONAKO...NAZOVI MILANA TAROTA :P

Goga Mostar

hvala puno na korektnom odgovoru

DarkoN

Quote from: trampatoni on 12 February, 2010, 12:18:57
hvala puno na korektnom odgovoru
oprosti danetu na ovakvom ogdgovoru, ali moras da ga razumijes. na ovom forumu ima skoro sve sto se tice jahorine. svaki dan se objavljuje kakvo je stanje na jahorini visina snijega i ostalo. samo da si malo prosao kroz forum sve bi ti bilo jasno i nasao bi odgovore na svoja pitanja. ali u svakom slucaju dobro ti nama dosao. a sto se tice vremena nemogu da pogode ni 2-3 dana unaprijed a ne neka dugorocnije prognoza. mislim da sam ti sve rekao sa ovim.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Goga Mostar

Ok hvala puno, ja gledam ovu stranicu cijele godine i sve mi je uglavnom jasno, zabrinuo sam se sada kada vidim nekakvu kisu u cetvrtak, ne bih volio da mi propadne dugo planirani odmor, 

Snijeg


DarkoN

sve dugorocne prognoze najavljuju jako hladnu zimu. ja se samo nadam da nece biti onih velikih oscilacija temperature kao prosle godine. ako kolicinski budemo imali snijega kao prosle godine, ali bez temperatura u +, imacemo skijanje i u aprilu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

raca

Ma novinari... kenjaju...Dobro sto nisu napisali deda Miloje rekao bice jaka zima. Kako se saltaju pa to nije normalno, globalno zagrijavanje, ispiranje mozga, pa odjednom ledeno doba...

Ja se ne sjecam nijedne tacne prognoze, koja je bila dalja od 10 dana. Cak i za kratkorocne prognoze, ide po principu igraju Inter i Pjacenca, vjerovatno ce Inter pobjediti, ali desi se pa neugodna Pjacenca iznenadi. Tako je i sa Golfskom i drugim vazdusnim strujama.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

BOJAN-BG

ljudi indijanci vec tri zime skupljaju drva sigurno ce ova zima biti jaka  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

HeAd

clanak platile gradske toplane i prodavaci drva....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BOJAN-BG

Quote from: HeAd on 17 October, 2010, 09:51:46
clanak platile gradske toplane i prodavaci drva....

u srbiji je velika nestasica uglja da li zbog cene ili nadolazece jake zime prosudite sami  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

pOSTALI SMO GORI OD INDIJANACA :-)

I dalje se bruji kako ce zima biti duga i hladna, mada se danas nista ne moze sa sigurnoscu tvrditi...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Nichifor


DarkoN

ovde svak prica svoju pricu. ja se i dalje nadam hladnoj zimi i sa puno snijega. sad sam bio napolju i u sarajevu je jako hladno, ujutru bi temperatura mozda mogla ici i u -.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Nichifor

 
Banja Luka
Temperatura: 2° C

Vijetar: NNE 3 km/h

Vla¾nost: 100%

.
Sarajevo
Temperatura: 2° C

Vijetar: VAR 3 km/h

Vla¾nost: 93%

.
Beograd
Temperatura: 6° C

Vijetar: SE 5 km/h

Vla¾nost: 76%

.
Zagreb
Temperatura: 7° C

Vijetar: CALM calm km/h

Vla¾nost: 81%

.