• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 8.dio

Started by vip-jahorina, 04 February, 2010, 22:31:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Big_DANE

Quote from: MarijaBB on 11 February, 2010, 23:30:47
Quote
Ne provaljuj covjeka bezze, hoce da ti kaze da i ako ima metar i po snijega to nije garancija da ce se zadrzati duze.Na +3 to postaje pijesak i dovoljna su 2-3 dana da staze stradaju.To se desilo prosle godine oko 4 februara.
(moras jos tanjira pure pojest) (:smijeh:
Quote

Ti si vjerovano poznat u narodu kao dobar metereolog i prognozer boli u krstima, i reume.....
Kako vas tako brzo vata fljaka i pesimizam.... ideea:(

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: BRAVO MARIJA!!!!

DarkoN

u sarajevu je jutros -1 i pada snijeg. deki mi se javio sa jahorine i kaze da gore progrijava sunce.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

jesi vidio molim te shit prognozu za vikend? glede sunca prvenstveno. tj. nedostatka istog.
:'(

DarkoN

Quote from: 01xxx01 on 12 February, 2010, 09:45:20
jesi vidio molim te shit prognozu za vikend? glede sunca prvenstveno. tj. nedostatka istog.
:'(
bas ti se nada. ja sam ti fino rekao kad hare i ja krenemo,recimo u ponedeljak ti se razbolis i ides sa nama.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

ehhhhh, pa za ponedeljak vec postoji osmisljen plan, he he he! ponedeljak je The Day D! nego bi bilo fino ubosti nekad dobar dan i za vikend - cisto da se za promjenu ne mora stalno izmisljati i lagati i trositi bolovanje, he he he! a nije odavno bio dobar vikend!

DarkoN

sad sam dobio informaciju sa jahorine od naseg kolege sa foruma skidekija da se vrijeme stalno mijenja i da trenutno pada kao lud. samo neka pada, dobro ce da dodje jer je sutra dan d.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Vinsanity

Ma samo da ne bude kise i debelog plusa  ;) Ali po ovim prognozama moja smena to izgleda nece izbeci  >:(

Big_DANE

Ski info za 12.02.2010. god.

Temperatura u 8:00 èasova:- 5°C
Visina snijega :Poljice 135 cm, Rajska dolina 155 cm

Vrijeme: oblaèno sa povremenim sneznim padavinama

    * Baby lift:  Radi
    * Lift Poljice: Radi
    * Dvosjed Poljice: Radi
    * ©estosjed Poljice : Ne Radi ( SUTRA CE DA RADI )
    * ©estosjed Ogorjelica I:Ne radi  ( SUTRA CE DA RADI )
    * Dvosjed Ogorjelica II:Radi
    * Lift ®eljo: Radi
    * Lift Olimpik: Radi
    * Dvosjed Skoèine:Radi

Vertikalni transport radi od  9:00 do  16:00 èasova.







!!!! SUTRA  OBA SESTOSJEDA CE DA BUDU U POGONU !!!!

amer

U Beogradu pahulje 10cm...neverovatno...ako bude nastavilo ovako za pola sata ce ga biti metar!!!  ludzatobom:((

s:nij)   puf:)    saljem vam ga na Jahorinu!!!

Poz svima!



HeAd

gore je zatrpavanje  s:nij) s:nij) s:nij)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE

Quote from: HeAd on 12 February, 2010, 12:43:51
gore je zatrpavanje  s:nij) s:nij) s:nij)
BAS TAKO...VIDI SE LEPO NA WEBCAM!!!! EVO I SLIKA SA WEBCAM... SNEZNA OLUJA!!!! Samo se Poljice vide kako tako!!!!  ludzatobom:(( s:nij) s:nij)






Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Ja da javim na brzinu da od 13.02 ce biti onaj popust od 30/ i nece biti grupnog popusta.... ali 30/ na stare cjene tj.dnevna 39

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Pada snijeg, magla vidljivost 50-100m idem voziti ludnicaaa

DarkoN

hvala hare u ime sivih forumasa. u sarajeu je poceo da pada ono bas fino, koliko vidim na kameram i na jahi je ista stvar.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

SIPA SIPA NA JAHI!!! SVE SE ZABELELO KOMPLET, CAK I PUT PORED KOSUTE..



OoooOoo u NS je pocelooooooo da sipa sipa sipa...pahulje su po 5cm...ogromne..nisam odavno video takvE!!!!!