• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 13 February, 2013, 13:33:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

Ja sam sutra gore. Bice ludo...
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Nichifor


JAHORINA13


Radiohead

Quote from: DarkoN on 25 March, 2013, 13:31:20
Ja sam sutra gore. Bice ludo...
Mislim da ti je sutra zatrpavanje kao i danas sto je pocelo, a ne vjerujem da ce peglati staze, najbolje sacekati da ovo stane.....


hallo

Quote from: Radiohead on 25 March, 2013, 15:02:04
Quote from: DarkoN on 25 March, 2013, 13:31:20
Ja sam sutra gore. Bice ludo...
Mislim da ti je sutra zatrpavanje kao i danas sto je pocelo, a ne vjerujem da ce peglati staze, najbolje sacekati da ovo stane.....
Jes' vala...sacekacu cak do srede,pa onda"k" samo nizbrdo celi dan ludzatobom:((.... regge
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

HeAd

za vikend temparature idu u plusss   :SS, mislim da je to to sto se tice ove sezone...bila je do sada najjaca, skijalo se od decembra do aprila i to sa pozamasnim kolicinama snijega  ole
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

u sarajevu je nevjerovatna mecava. ja skijam sutra kada bi cuskije padale.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

JAHORINA13

Quote from: HeAd on 25 March, 2013, 15:54:24
za vikend temparature idu u plusss   :SS, mislim da je to to sto se tice ove sezone...bila je do sada najjaca, skijalo se od decembra do aprila i to sa pozamasnim kolicinama snijega  ole
sto se tice temperatura staze bi omeksale ali onaj jugo ako ostane kao u najavi ima da prepolovi snijeg i staze X( devil )Y(

borisBP


Ognjen


looka

Darkon jesi li u srijedu gore? Trebao bih i ja sa ekipom pa da se vidimo i popijemo  (PIVA) kako treba konaèno!

DarkoN

srijeda je pod znakom pitanja. sve zavisi od posla.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

looka


jednostavan41

cini mi se da  (snow), kolko mogu vidit na kamerama..... jel me oci varaju il se babi snilo ono sto joj milo
da znam - znao bi