• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 24 January, 2010, 17:27:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

harison

Pa gdje si MOMO, ni da se javis  :DD :DD (C) da te pitam, smiju li sad borderi na tanjirace BAR dok ne proradi sestosjed  ideea:(

Momir

Reci cu ti sutra kad budem na JAhorini :D

BOJAN-BG

Quote from: Momir on 24 January, 2010, 22:11:13
Reci cu ti sutra kad budem na JAhorini :D
bice hari opet za pivu sve moze

01xxx01

Quote from: davor77 on 24 January, 2010, 21:21:16
a bice da je ovo zasto preporucujem etno :)

a sta je ovo okruglo zuto u sredini?!?!  police:(

Big_DANE

Quote from: harison on 24 January, 2010, 22:09:40
Da te pitam, smiju li sad borderi na tanjirace BAR dok ne proradi sestosjed  ideea:(
DISKRIMINACIJA!!!!!!! NEDAJU BORDERIMA NA TANJIRACU!!!! NO COMMENT!!!!

01xxx01

Quote from: vip-jahorina on 24 January, 2010, 22:02:24
jesi ti ovo Momire?

HA! identifikovani su skoro svi! prebacuj ovu sliku odmah u bazu podataka tj. "Slike clanova foruma", he he he  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

harison

ma moze uvijek, jednu casicu kerozina(rakije) kod one babe uzmem pustaju svi....uu sta li ona baba stavlja u rakiju kod poljica ja probah rakiju srce mi stade ccc sreca pa ne pusim, pa zapalio bih se

HeAd

ne treba ni dati borderima na tanjir svedno sve sjebase  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

harison

ejj idemo u OFF, a HEAD ide u RECYCLE BIN  (recycle) stoga molim ISKLJUCIVO O STANJU na Jahorini : trenutno je MRACNO   :bravo::(

mijat


DekiDeki

Quote from: Dane_BravO on 24 January, 2010, 20:20:53
Quote from: kapa on 24 January, 2010, 20:11:18
DA LI JE TO DANAS I PRACA RADILA

Radila je i juce i danas!!!

Praca danas radila?!

Mogu samo reci da ja to danas nisam vidjeo. Ili ja ne znam koja je to staza...
Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

Dobrodosao Momo!

Evo malo izvjestaja, kako je bilo u zadnjih par dana:
Petak je prilicno bilo skijasa na stazama, i to je onaj los dan, kad su staze bile kriticne, jer je snijeg nemilice padao. Ratraci nisu isli preko dana po stazi. Po mojoj procjeni nisu ni trebali jer je pored sto je padao snijeg, bila smanjena vidljivost kroz maglu.
Da bi mogli, trebali bi u potpunosti zagraditi dio staze, pa onda pustiti ratrake.
U Subotu, ludilo i delirij. Smjena gostiju, vecina je htjela da ostanu bar jos taj dan, jer su staze bile odlicne, konacno odlicne, sa novim snijegom, a dosli su gosti iz nove smjene koji su htjeli odmah na stazu. Osim toga, strano puno lokalnih gostiju sa Pala iz Sarajeva.
Imam izvjestaje sa svih strana da su staze veoma dobre. Poznati problemi se skoro ne pojavljuju.
Danas, je zatrokirala Jahorina. Dugo vec nije bilo ovako. Jedva se nasao parking. Kolega iz policije mi rece da po njihovoj procjeni ima oko 15.000 ljudi na Jahorini. Iz vise izvora (cijeli dan sam buio gore) su staze odlicne, samo prevoj kod ogorijelice 2 je kihnuo.
Eh sad posto se svi loze na taj prevoj da kratko objasnim: radi se stijeni koju je nemoguce tek tako razbiti. Znaci nisu samo kamenice. Kako je usjeceno sa dvije strane, miniranje tog djela nebi nista donjelo. Ja imam prijedlog kojim bi se taj dio konacno mogao rijesti, pa cu ga objasniti na slijedecem sastanku direktoru. Mozda nesto nekad i urade, mada ponavljam nije lako to rijesti.
Danas su bile stvarno jezove guzve, i osjetila se nervoza u zraku, prije svega zbog tih guzvi. Hare je vec spominjao razgovore na zicama. Kako sam danas bio u vip-mobilu, meni su se sa svih strana obracali, sa pitanjima KADA...? Ne bi o toj temi,ovdje, nego imamo zato temu gdje se vodi zustra polemika.
Ajmo redom:
- Lift Poljice i dvosjed (to mozete vidjeti na kameri 1) su bile guzve
- Ogorijelica 2 sa prilicnom guzvom. Ne sjecam se da je ovakav prizor bio cest
- Zeljo: ne moze se reci da je bila guzva, mislim da se 2-5 minute cekalo
- Olimpik: naravno nigdje nikoga.

otrov

Quote from: 01xxx01 on 24 January, 2010, 22:19:01
a sta je ovo okruglo zuto u sredini?!?!  police:(
narazdza Sanja, sa cevapcici na cackalica :)
kao za dvoje, a nas se troje preznojilo .. sa 2 sezonske salate i pivom 50 maraka :)
eto fine reklame .. jos da ostatak valja gdje bi jahorini bio kraj
share it with friend or two

BOJAN-BG

VIP KAO I UVEK REALAN SA IZVESTAJIMA