• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

brera


brera


DarkoN

dane je sve lijepo rekao, i ja isto mislim. ali vidjecemo sve za koji dan.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

coa

nadam se ostavci svih celnih ljudi oc jahorina i ako nemaju nekog pametnog naseg covjeka ko sto je antic neka dovedu stranog selektora .
da su sposobni na tako veliku funkciju sve bi moralo odavno da radi a da cjene budu manje .a sjecam se najava kako cesi spremni da uloze pare pa onda zbog ne ozbiljnosti vise nisu  ... Treba doci neko ko ce da bude sposoban da jahorini povrati ugled odgovornog ski centra jel ovo sve je ne odgovorno
i jako mi je zao sto je ovakva ljepotica sa idealnom komfiguracijom terena dozivljava ponizenje za ponizenjem .Ljubaznost ljudi ,sta da kazem ok je to ljubazni su nema sta al kad kazu dodjite kod nas imamo nove liftove a ono nista mislim da taj veliki adut pada u vodu .
Boim se da ce sledece godine da topovi za snjeg rade samo ljeti da i kad bude vrijeme idealno nece imati dozvolu za rad  pa ce dici cjene a razlog za dizanje cjena ce biti da je u austriji skuplje stocno brasno .
zato predlazem da direktor i ostali se smjene pa ajmo naci nekog ko za toliku platu moze da uradi vise .

BOJAN-BG

DOK DODJE TAJ DAN MOZDA SE PROVOZAJU OVI STO DOLAZE KRAJE SEZONE  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

pinkpanter

Sto se tice 6 tosjeda na Poljicama i danas su stavljali korpe znaci nisu jos ni to zavrsili. Ma nema nista od sestosjeda za ovu sezonu. Sto se prije pomirite bice vam lakse. hug:(
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

HeAd

ima na kladionicama izaslo kladjenje na koji dan ce biti pusten sestosjed t.j. kad ce dobiti upotrebnu dozvolu  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

leDjo_No1

Quote from: HeAd on 16 January, 2010, 20:54:35
ima na kladionicama izaslo kladjenje na koji dan ce biti pusten sestosjed t.j. kad ce dobiti upotrebnu dozvolu  (:smijeh:
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  Ima ponudjeno i da nece biti pusten kvota 1.01..   (:smijeh: (:smijeh:

BOJAN-BG

Quote from: HeAd on 16 January, 2010, 20:54:35
ima na kladionicama izaslo kladjenje na koji dan ce biti pusten sestosjed t.j. kad ce dobiti upotrebnu dozvolu  (:smijeh:
OVO ZA KLADIONICU TI JE VRH  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Big_DANE

Quote from: leDjo_No1 on 16 January, 2010, 21:23:40
Quote from: HeAd on 16 January, 2010, 20:54:35
ima na kladionicama izaslo kladjenje na koji dan ce biti pusten sestosjed t.j. kad ce dobiti upotrebnu dozvolu  (:smijeh:
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  Ima ponudjeno i da nece biti pusten kvota 1.01..   (:smijeh: (:smijeh:


Quote from: BOJAN-BG on 16 January, 2010, 22:25:00
Quote from: HeAd on 16 January, 2010, 20:54:35
ima na kladionicama izaslo kladjenje na koji dan ce biti pusten sestosjed t.j. kad ce dobiti upotrebnu dozvolu  (:smijeh:
OVO ZA KLADIONICU TI JE VRH  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: SIGURICA!!

brera


brera


DarkoN

informacija od jurtos: sestosjedi (ogorjelica i poljice) se svecano pustaju u rad 30.02.2010.  devil:(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: darkon on 17 January, 2010, 10:36:46
informacija od jurtos: sestosjedi (ogorjelica i poljice) se svecano pustaju u rad 30.02.2010.  devil:(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Nemoj Darkon da se zezas...ljudi su postali osetljivi na rec '' sestosjed/i ''!!! :P
JEL TO STVARNO!??????

brera

Quote from: darkon on 17 January, 2010, 10:36:46
informacija od jurtos: sestosjedi (ogorjelica i poljice) se svecano pustaju u rad 30.02.2010.  devil:(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedan dan prije, 29.2.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: