• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

WEB CAM Jahorina

Started by vip-jahorina, 18 December, 2007, 03:02:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Big_DANE

Sto ne namontiras neki deo na antenu da uhvati neki signal od Vucka ili od neceg u blizini? 

Uzmes jedan koaksialni kabel (antenski ) sa jedne strane ga prisarafis umesto te male antene a na drugi kraj spojis rednom stezaljkom jednu bakarnu zicu koju malo napravis kao feder i okacis...sigurno ces uhvatiti neku mrezu!


vip-jahorina

Kad bi se popeo gore, vidio bi da nema sanse da nesto improvizujes. Osim toga stoji nam mnogo jak prijemnik tu koji je nesto hvatao, ali je slabo za transfer slike. Vucko konkretno.

mijat


HattoriHanzo

Mala sugestija da pronadjete adekvatniji prevod za time-lapse funkciju na ovoj panorama kameri. Pise "vreme - preostalo"... Dok nisam prebacio na engleski, nisam mogao skontati o cemu se radi. Mozda "ubrzani snimak" ima vise smisla ili nesto drugo. I cemu sluzi opcija "zoom"? Ili ja ne znam da je koristim ili jos ne funkcionise? Pozdrav! :)

MilanP

Uskoro novi interfejs panorama kamere :DD

Big_DANE

Quote from: HattoriHanzo on 08 December, 2012, 13:42:32
Mala sugestija da pronadjete adekvatniji prevod za time-lapse funkciju na ovoj panorama kameri. Pise "vreme - preostalo"... Dok nisam prebacio na engleski, nisam mogao skontati o cemu se radi. Mozda "ubrzani snimak" ima vise smisla ili nesto drugo. I cemu sluzi opcija "zoom"? Ili ja ne znam da je koristim ili jos ne funkcionise? Pozdrav! :)

Takodje sto se tice ZOOMa...ne radi?

peradetlic


Radiohead

 :bravo::(, samo je datum na kameri malo apokaliptican :)

Big_DANE

ma koga boli cosak za datum i vreme bitno da radi! :))))))

borisBP


vip-jahorina

kao sto sam vec napisao, kamera je OK i poslala je par novih slika, nego nisam mogao datum namjestiti, pa sam je donio kuci da je "pregledam". Ujutro cu je vratiti pa cemo vidjeti sta ce biti.

vip-jahorina

Evo nam i nove kamere na Hotelu Lavina. Za sada je to kamera manje rezolucije.
Tek slijedi ona nasa kamera sa kvalietetom slike koju nudimo na vec postojecim. Ali u svakom slucaju, sad imamo i ovaj dio staze pokriven.
http://www.jahorina.org/files/web-cam.php

brera

 :bravo::( :bravo::( :bravo::( Bravo! Ti si najbolji VIP od VIP-a!  regge

mijat


brera