• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

alpi

Marmots . . . jedan od meni boljih staza u Meribelu

01xxx01

uuuuuuuu, slike su ti odlicne  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
ima ona nova tema Stanje na skijalistima u regionu, pa mozas tamo link da ubacis kad bude galerija?
super u svakom slucaju!!!
;)

raca

Svi koji su se vratili u poslednjih par nedelja, raspametili su se. Drugarica mi rece da nije potrosila vise od 150 evra dok je tamo bila(racunajuci i hranu koje su spremale u apartmanu), a da se nije nesto stiskala.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

mijat


alpi

Quote from: raca on 28 January, 2010, 11:16:04
Svi koji su se vratili u poslednjih par nedelja, raspametili su se. Drugarica mi rece da nije potrosila vise od 150 evra dok je tamo bila(racunajuci i hranu koje su spremale u apartmanu), a da se nije nesto stiskala.

150 eura sasvim opusteno da ti bude  ;D


Stale

Samo ti Alpi reklamiraj Francusku, ionako je kod nas gu¾va vikendom  ;D

©estosjedi nikada neæe proraditi, topova neæe biti...nestaæe i rakije
Svi u Francusku!

BOJAN-BG



BOJAN-BG

Quote from: enkidu on 28 January, 2010, 12:31:20
Quote from: BOJAN-BG on 28 January, 2010, 12:20:42
Quote from: mijat on 28 January, 2010, 11:33:56
nema se ovde ¹ta uporeðivati ¹to se staza i sme¹taja tièe veæ samo treba raèunati pa bih uradio kratak raèun: prevoz, skipas, apartmanski sme¹taj je cca. 300 ojra, hrana je minimum cca. 100 ojra, ili mo¾da gre¹im?

treba uzeti u obzir sledeæe: 16 sati puta i 6-dnevni skipas tj. za 7 dan se kupuje dnevni skipas 20-25 ojra, za decu nema nikakav popust veæ se apartman raèuna 4 odrasle osobe

kada se sve pomno¾i za 4-èlanu porodicu (2 odraslih i 2 dece) treba izdvojiti minimum 1500 ojra za 7 dana a ja sam na jahi za sve ovo platio 1100 ojra i skijao sam punih 8 dana.


SVE U SVEMU RAZLIKA 50 POSTO U CENI

Sve u svemu razlika 1000% u u¾itku
STO JES JES ALI STA CE OVI STO NEMAJU ZA UZITAK,OVI STO IMAJU MOGU GDE HOCE

alpi

Quote from: BOJAN-BG on 28 January, 2010, 12:37:35
Quote from: enkidu on 28 January, 2010, 12:31:20
Quote from: BOJAN-BG on 28 January, 2010, 12:20:42
Quote from: mijat on 28 January, 2010, 11:33:56
nema se ovde ¹ta uporeðivati ¹to se staza i sme¹taja tièe veæ samo treba raèunati pa bih uradio kratak raèun: prevoz, skipas, apartmanski sme¹taj je cca. 300 ojra, hrana je minimum cca. 100 ojra, ili mo¾da gre¹im?

treba uzeti u obzir sledeæe: 16 sati puta i 6-dnevni skipas tj. za 7 dan se kupuje dnevni skipas 20-25 ojra, za decu nema nikakav popust veæ se apartman raèuna 4 odrasle osobe

kada se sve pomno¾i za 4-èlanu porodicu (2 odraslih i 2 dece) treba izdvojiti minimum 1500 ojra za 7 dana a ja sam na jahi za sve ovo platio 1100 ojra i skijao sam punih 8 dana.


SVE U SVEMU RAZLIKA 50 POSTO U CENI

Sve u svemu razlika 1000% u u¾itku
STO JES JES ALI STA CE OVI STO NEMAJU ZA UZITAK,OVI STO IMAJU MOGDU GDE HOCE

Taj uzitak je sad kostao preko jedne agencije,da je ne reklamiram 280 eura + 150 eura maximalno za trosak to ti dodje 420 eura za nesto sto nikad neces vidjeti i dobiti na nasim planinama. E sad,mozda kod nas mozes proci za hebenih 50 evra jeftinije,ali ako zelis vise vremena provesti u kafani nego na stazi . . . Francuska nije za tebe ;)

alpi

Quote from: Stale on 28 January, 2010, 12:09:52
Samo ti Alpi reklamiraj Francusku, ionako je kod nas gu¾va vikendom  ;D

©estosjedi nikada neæe proraditi, topova neæe biti...nestaæe i rakije
Svi u Francusku!

Hocemo li druze zajedno,a rakije cemo ponijeti ? :))

Big_DANE

LJUDI AJTE NEMOJTE DA IDETE U OFF!!!!! MA OTISLI STE U 3 x OFF!!!!! OK je to..al nadam se da ce VIP da napravi i teme vezane za inostrana skijalista...!!!!!

DekiDeki

Quote from: Dane_BravO on 28 January, 2010, 13:08:45
LJUDI AJTE NEMOJTE DA IDETE U OFF!!!!! MA OTISLI STE U 3 x OFF!!!!! OK je to..al nadam se da ce VIP da napravi i teme vezane za inostrana skijalista...!!!!!


Ovo nije OFF vec nasa realnost, ako se uskoro nesto ne promjeni (govorimo o najvise par mjeseci) Jahorinu ce pohoditi Sarajevo i okolina od 100 KM, i to samo vikendom.

Uostalom zar na ovom forumu neko vec nije napisao da zadnjih par dana ja stazama nema nikog!
A snijega ima...
Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

Big_DANE

PA DEKIDEKI OVA TEMA JE >>> 2 x sestosjed za sezonu 2009/2010 ...a ne da se postavljaju slike i reklamira francuska skijalista!!!!
O sestosjedima polemisite do ujutru!!!  I  JA SAM OGORCEN KAO I TI...STRASNO STA PRAVE OD JAHORINE >> SKI WIKEND JAHORINA!!!
Nadam se da se slazes sa mnom!!!
DA LI IMA NEKO NEKI NOVI INFO O SESTOSEDIMA!?!? VIP-e!?!