• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na stazama 2018/19 prvi dio

Started by vip-jahorina, 10 December, 2018, 21:30:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dix

jel ovo pocinje totalna katastrofa ili ima nade ipak...vreme katastrofa

Zliko

+3C jugo, sletilo je vec 10-20 cm, a do sutra navecer izgleda nema minusa...sletice jos 20 kako je krenulo. Valjda ce napadati u nedjelju i ponedjeljak da pokrpa.

HeAd

Sve u svemu ok sedmica, snijega bas dosta BILO, staze lose peglane i ski pass preskup za kvalitet staze, zavrzlame oko naplate parkinga, cijene u lokalima hrane i pica kao da je dovlace na glecer (grah od 11 do 17KM), nocni zivot nula bodova osim vikenda kad nesto i ima. Zao mi ljudi koji su danas dosli jer je kisa padala al nadat se sutra snijegu..
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

ninodragoljub



Bojan Krizaj

Ja bio u kontaktu sa vama znanim ljudima sa planine...iskusni i provereni...kaze jedan ne sekiraj se, a drugi rece dolazis u pravo vreme...bice snega...samo da tako i bude...ja se sav unjakao 😉

burkezg

Ja sam maloprije dosao na 7 dana pustolovine. Kao sto sam nedavno najavio, zbog eyofa nevu skijat od srijede, a zbog juga do srijede. Ovo sto je netko slikao ispod rajskih...sad sam se tuda prosetao, to je  sad vec jezero.

Bojan Krizaj

Daj te neki info o stanju.....jer mokro sve ili ima nade

HeAd

Gledajuci kamere nije ovo lose, bilo je snijega bas dosta na stazi, nije mogla tako lako puknut..
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

dix

Ljudi, dajte neke reci utehe, kakvo je stanje, necu moci spavati do 17.02😂

hallo

Quote from: dix on 04 February, 2019, 14:05:56
Ljudi, dajte neke reci utehe, kakvo je stanje, necu moci spavati do 17.02😂
Pa do 17.02. 3 puta moze spasti i 3 puta ponovo pasti...ako ti je za utehu ja sam gore od 06.-10.feb pa cu javiti...
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

dix

Ma znam sve ali....Ima li kakvih info o stanju sistema za osnezavanje? Bar malo da pokrpe, ako vec nije u stanju da radi kako treba.

Carving tri

Odgovor na pitanje, kada ce poceti sa radom sistem za  vjestacko osnjezavanje ?
Treba samo pogledati u nebo.
Tamo lezi odgovor na to pitanje.


Bojan Krizaj

Ajde stvarno dajte neki info. Po kamerama se vidi da ga ima, ali nekako nam vas info najbolje dodje