• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2011, 15:45:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Nastavak teme o "Stanju na Jahorini".

Kao i do sad, moj alarm nije omanuo. Snijeg je opet pao kao sto je bilo najavljeno, s tim razlikom sto sam ga i ja "namirisao".
Trenutno pada snijeg, visina je oko 35-45 cm. Preko noci je palo novih 10-15 cm snijega. Veoma je tezak i mokar, tako da se ne isplati sabirati visine snijega.
Kakvo je stanje na stazam ne znam, ali predpostavljam je da je tesko skijati jer je potrebno prilicno snage zbog mokrog snijga. Ali istovremeno taj mokri snijeg daje savrsenu podlogu i dugotrajnost stazi.
U toke iduce sedmice su najavljenje padavine i veliki minusi. Samim tim ce novi snijeg biti idealan za skijanje.

Za sve one sto su na Jahorini, veceras imamo dvija velika derneka:
Festu u Royalu i Miss EXTREME u Kolibi Termag. Da vam zasladim ovaj snijeg, evo vam slika djevajaka koje ce veceras defilovati  :bravo::(
Sluzbeno obavjestenje slijedi u odgovarajucoj temi.


Bojan NS


vip-jahorina

uljepsavaju nam snijeg  ;D
Auuu sta ce biti veceras  8)

Nichifor

jel mogu one da doðu i sljedeæi vikend. bio bi im zahvalan ;)

vip-jahorina

pitacemo ovog tipa u sredi sto lezi. On ce sigurno moci doci  (:smijeh:

Snijeg i djevojke i dalje padaju na Jahorini  :bravo::(

sesoni


savic.86

Quote from: vip-jahorina on 19 February, 2011, 16:13:29
pitacemo ovog tipa u sredi sto lezi. On ce sigurno moci doci  (:smijeh:

Snijeg i djevojke i dalje padaju na Jahorini  :bravo::(
VIPe taj tip je fotograf i "svasta nesto jos" (ima i agenciju, teretanu i bio je DJ u klubovima...) iz BL, vjerovatno je i vecina djevojaka iz BL, sjecam se da je i prosle godine bila vecina djevojaka iz BL :)

sesoni


Big_DANE

Jel padaaaaaaaaaaa?!?!?! Sta se desava!?!?!?!?!

zedhus

E vrijeme je da se dolazi...mart mi je najdrazi!
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

MarijaBB


thief

ima li ko izvjestaj kakv je snijeg...
staze...
3:(

01xxx01

snjeza i lola i zbranka se ucutale, mora da se slikaju za kalendar!  ;)

MarijaBB

A slike ce biti za juni, juli i avgust, ili neko zimsko izdanje :)

gogo6309

Quote from: vip-jahorina on 19 February, 2011, 15:45:49
Nastavak teme o "Stanju na Jahorini".

Kao i do sad, moj alarm nije omanuo. Snijeg je opet pao kao sto je bilo najavljeno, s tim razlikom sto sam ga i ja "namirisao".
Trenutno pada snijeg, visina je oko 35-45 cm. Preko noci je palo novih 10-15 cm snijega. Veoma je tezak i mokar, tako da se ne isplati sabirati visine snijega.
Kakvo je stanje na stazam ne znam, ali predpostavljam je da je tesko skijati jer je potrebno prilicno snage zbog mokrog snijga. Ali istovremeno taj mokri snijeg daje savrsenu podlogu i dugotrajnost stazi.
U toke iduce sedmice su najavljenje padavine i veliki minusi. Samim tim ce novi snijeg biti idealan za skijanje.

Za sve one sto su na Jahorini, veceras imamo dvija velika derneka:
Festu u Royalu i Miss EXTREME u Kolibi Termag. Da vam zasladim ovaj snijeg, evo vam slika djevajaka koje ce veceras defilovati  :bravo::(
Sluzbeno obavjestenje slijedi u odgovarajucoj temi.

kakva ljepota  ovoj Serbische Republik!