• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

staza za poèetnike-koja?

Started by mislav_zg, 20 December, 2011, 22:33:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.



Big_DANE

Ma covece uzmi INSTRUKTORA lijepo..nemoj da se zajebavas sam po Jahorini.....uzmes instruktora 2-5 dana .zavisi sta vozis dal BORD(2 dana) ili SKIJE ( 4-5 dana) ..neka te lepo nauci...
ja sam prvi put dosao na Jahu pre 4 godine...i odmah na vrh...bas sam se napatio prvi dan..dok nisam uzeo instruktora koji mi je za 1 dan objasnio i naucio kako da vozim bord ...osnovno!


MilanP

Mislim da nema potrebe da uzima instruktora 3-4 dana. Naime ja sam prosle godine otisao na jahorinu sam,iznajmio skije otisao na stazu i ucio se sam! To mi je bilo prvi put da stajem na skije! Ja ti preporucujem da za pocetak ides malo preske uz stazu koji spust a onda sutradan ako si vec nesto savladao uzems pas i ides na poljice na stazu kroz sumu sto ide. To je jako lagana staza!
Pozdrav od Milana!

mijat


MilanP

Ok ja sam napisao kako sam ja. Svako ima drugacije misljenje, ipak poslusaj ti njih oni su iskusniji od mene puno! Kada dodjes gore nema sanse da promasis nekoga iz VIP Jahorine :D ima ih na svakom koraku!

HeAd

skijanje moze da bude pakao...zato instruktora i lagano imas vip-a kontaktiraj....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

mbat

Ne gubi vrijeme, uzmi instruktora bar dva dana po èas, i u meðuvremenu sam pomalo. ©to bi rekla teta Ðana, od gledanja nema selameta.


drm


Big_DANE

Mozes i da nahvatas nekog ko je rad da ti objasni tehnike...neokg sa foruma....dogovoris se ...castis rakijom i svi zadovoljni! ;)

farefare

mislimda ti je najbolje par dana instruktora uzeti da malo upoznas jahorinu ljude i sl... a nakon toga mozes i sam ...u principu sve se vrti koliko para toliko muzike ...a definitivno nakraju uvjek bude da je najjeftinije i nejbezbolnije platiti instruktora 2-3 dana ...moja preporuka regge ...poz regge

adm66

Quote from: Big_DANE_Almighty on 21 December, 2011, 06:49:44
Ma covece uzmi INSTRUKTORA lijepo..nemoj da se zajebavas sam po Jahorini.....uzmes instruktora 2-5 dana .zavisi sta vozis dal BORD(2 dana) ili SKIJE ( 4-5 dana) ..neka te lepo nauci...
ja sam prvi put dosao na Jahu pre 4 godine...i odmah na vrh...bas sam se napatio prvi dan..dok nisam uzeo instruktora koji mi je za 1 dan objasnio i naucio kako da vozim bord ...osnovno!



Jel to onaj snimak na youtube kad se pada i bacaju skije?   :bravo::(

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

adm66

Ludaci na Jahorini ili tako nesto