• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Hotel Vucko vs. Hotel Board

Started by smislo, 05 January, 2013, 12:00:47

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

smislo

Pozdrav,

Dolazimo na Jahorinu u drugoj polovini februara...dvoje odraslih i dvoje djece, 6 i 10 god. Bez auta kolektivnim prevozom...trebamo iznajmiti skije (jetinije iznajmiti nego placati prevoz avionom), pancerice nosimo sa sobom... zanimaju me iskustva iz ovih hotela kao i mogusnost iznajmljivanja skija u doticnim... kakva je kvaliteta (model skija kad kostaju samo 105KM za 7 dana)???

Djeci se Board cini zanimljivijim zbog bazena a nama odraslim se Vucko cini boljom opcijom, tj. blize je statazama kao i da su sobe prostranije bolje opremljene. Dobro bi doslo misljene oni koji su bili tamo?
Djeca ce vjerovatno pohadzati skolu skijanja...

Hvala na pomoci.

Smislo

BL


vip-jahorina

Kako imamo konatakte sa velikim brojem gostiju koji borave ili su boravili u oba hotela, mogu Vam reci da gosti Boarda su jedni od najzadovoljnijih hotelskih gostiju na Jahorini.
Atmosfera je jednostavno opustajuca i familijarna. O hrani da ne govorimo. Bazen je velika prednost.

Vucko je imao dosta problema sa grijanjem, imali smo i mi dosta primjedbi. Sa jedne strane neki prozori ocigledne ne "dihtuju" kako treba a druge strane, cim se napusti osba, grijanje se automatski gasi, odnosno smnaji na minimalno temp. Tako da poslije skijanja se ulazi u prilicno svjezu prostoriju. Ovo je uglavnom kod hotelskih apartmana, dok privatni apartmani imaju drugi sistem. Ovako je bilo sve do nedavno. Da li se nesto promjenilo ne znam.

U svakom slucaju, ja bi uvijek prije otisao u Board.

smislo

Hvala vam na odgovorima. Za sad blago vodi Board, prespavati i sutra ujutro potvrditi rezervaciju. Niko ne spominje rental opremu? Kakav je kvalitet skija, tj. da li postoje razlicite klase zavisnosti od znanja skijasa ili...

vip-jahorina

Board ima u ponudi vrhunsku opremu (rental Granzov), mozda jednu od najboljih na planini. Sad kako su to rijesili ne znam, ali rental nije direktno u hotelu nego na stazi. Gdje ces ti skije ostavljati - na stazi ili u hotelu je do dogovora;
ali ti kazes da si preko vipa tu i sve ti se zavrsi, skoro samo  (PIVA)

brera

@Smislo
Zapamti, nemoj sluèajno zaboravit!  3:( Lozinka:VIP!!! regge

vip-jahorina

ali moras donijeti mito. A mito je RAKIJA (domaca)  ludzatobom:((

brera



smislo

Potvrdjena rezervacija u Board-u...vidimo se u februaru, samo da bude snijega...

smislo

Vratili se... Nije bilo lose iako nas vrijeme nije sluzilo, uglavnom magla i snijeg ali sve to ulazi u rok sluzbe...Hotel Board je precijenjen, hrana je OK ali nista posebno, dorucak puno bolji od vecere, velika mana da se pusi u sali za rucavanje, jedan dan  bez vode uz nikakvo izvinjenje personal i uz to mutljanje da cijela Jagorina nema vode...sobe su odlicne ali recimo nasa nije imala WIFI, sto ce reci nije bas pokriveno sa Internetom kako treba...Bazen je mutan, vjerovatno lose dimenzionisana oprema koja preciscava vodu?... ali zato VIP ucitelj skijanja Boris Brezo je mrak, svaka cast...zbog takvih ljudi se vracamo na Jahorinu...

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4



peroflero

Quote from: make on 27 February, 2013, 02:54:13
Quote from: smislo on 26 February, 2013, 21:45:44
(PIVA)
Mo¾da Termag nije lo¹a opcija drugi put.Nov dio, jeftiniji i extra.

slazem se, bio ove godine (bio pre tri godine i u Boardu), b.p.   ;))