• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

stanje na jahorini - drugi dio

Started by spliæo, 18 January, 2007, 14:22:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

AzzazeL

Pada napokon ;D
U Banja Luci sunce sija kao da je April ???
Ali i ovde su najavili snijeg sutra i prekosutra, dakle, na Jahorini mora padati i to u obilnim kolièinama.
Eto zime VIPOVCI ;D ;D ;D

vip-jahorina

PADA SNIJEG OD RANO JUTROS

Da kao i svaki put do sada: nas "SNJE®NI ALARM" je odradio svoje. za sada je ca. 10 cm novog snijega. padaju krpe, znaci teski snijg koji se prilicno brzo zadrzava.

aktualna slika: WEBCAM

Staze ce biti danas zatvorene. Ukoliko bude snijeg padao cijeli dan (a po svim predvidjanjima hoce) sutra (u cetvrtak) bi mogle tehnicki staze raditi.
Naravno da nece raditi ukoliko bude jak vjetar. U tom slucaju rade samo liftovi. Ne vjerujem da ce Skocine imati dovoljno snijega da se staza otvori sutra u slucaju vjetra. ali ako bude i sutra snijeg padao, skocine su s nama ;D
Temp. je trenutno 1, znaci idealno za padanje novog snijega.

[prilog je obrisao administrator]


vip-jahorina

trenutno pada, a ima ga oko 20-25 cm (novog snijega).

irvas

ovo su odlicne vesti  ;D ja dolazim u subotu i nadam se da ce staze do tada da prorade. inace ovo mi je vec drugi put ove godine a dolazim i sve pohvale vip team  za tacne i azurne podatke u vezi jahorine  :) ipak, jedna stvar mi iskreno nikako nije jasna a tice se zicare, onog dvoseda na poljicama i onih 'sveze' crno ofrabanih greda na ulazu za dvosed. uspeo sam, i ne samo ja, da ukenjam novo ski odelo naslanjavsi se na grede i crne fleke od farbe (ili preradjeno ulje, neznam koji je varg) nikako ne izgledaju cool. pitam se da li moze nesto da se uradi po tom pitanju?
pozdrav

djuka

je li pada jos uvijek? kakva je prognoza za sutra? cini li vam se da ce pasti bar pola metra novog snijega do vikenda? cini mi se da bez toliko nema dobrog skijanja...

vip-jahorina


djuka

hvala vip! planiram u subotu na jahorinu ali sve odlazem odluku cekajuci da vidim sta ce biti sa ovim padavinama... cekam tvoj sutrasnji izvjestaj...

pozdrav i svaka cast na azurnosti!

BD-electronic

Samo neka pada !!!
Molio bih da nam kad mo¾ete javljate visinu snjega jer smo oèito svi nestrpljivi i vrlo zainteresovani !!!
Hvala unaprijed !

shafam

Ne uspevam da naðem site na kome je moguæe videti trenutne vremenske prilike na Jahorini? Da li je moguæe da ne postoji?  ??? ???. Hvala na odgovoru.

vip-jahorina

@BD-electronic
otprilike, nezvanicno ga je oko pola metra. tacne infomacije ujutro.

@shafam
vremenksa prognoza, trenutno stanje:
http://www.jahorina.org/vrijeme.php

webcam:
http://www.jahorina.org/files/web-cam.php

roman



vip-jahorina

@roman
web cam se nevidi jer je sve zatrpano sa snijegom

@kenanm
stvarno vam dajem u ritmu svakih par sati ovdje u forumu stanje. alternativa tomu je stanje u 9 h.
ne znam da je neko na prostorima balkana azurniji.
stranicu http://www.jahorina.org/vrijeme.php nije moguce iz tehnicih razlog azurirati vise puta dnevno.

uostalom, snijeg jos uvijek pada

BD-electronic

Hvala na odgovorima !!
Svaka èast a¾urni ste !!!
Samo tako nastavite !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!