• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Na Jahorini Nestao Zlatni Labrador! :-(((

Started by Meliha, 15 February, 2010, 13:38:06

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Big_DANE

Quote from: MarijaBB on 18 February, 2010, 10:43:20
Jeste odstampali  slike i pokacili tamo gdje se puno ljudi krece?

DJE VI VIDITE LJUDE NA JAHI!!! IMA mozda 100 ljudi na jahi !!  3:(

Meliha

Jos ga nema! :-(

Ako se ne pojavi danas/sutra, preko vikenda cemo organizovati pravu potragu!

Skijasi, borderi, setaci - prikljucite nam se!!!

MarijaBB

Meni je jednom pekinezer u naselju nestao,  mi smo dali na radiju oglas i plakate polijepili, i tako su ga ljudi vidjeli i nasli smo ga.


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

naravno subota i nedjelja akcija....i ja sam mozda gore ebo bordanje gdje PAKO.... raspitat cu se s ovim iz objekata kuda je mogao proci jesul ga vidjeli pa javim sta i kako  ideea:(

MarioV

Evo pravim obavijesti sa slikom i danas cu ih postavljati po Jahorini. Svima hvala jos jednom na svakoj mogucoj ideji i savjetu a pogotovo na vasoj podrsci ! Maloprije mi je jedan Novosadjanin poslao poruku da je vidio Paka u ponedjeljak kod Dva Javora i na Ogorjelici. Opisao je plavu ogrlicu sa maramom i niklovani privjesak. Bar mi je utjeha da izgleda nije ukraden. Jos jednom vas sve molim, ako ga vidite, zadrzite ga i ja odmah dolazim.

Laffite

Drzi se Mario, i ja sam za vikend gore sa nekom rajom...pa cemo se organizovati.
Bilo je èasno ¾ivjeti s Titom

MarioV

Hvala ti B.!
Quote from: Laffite on 18 February, 2010, 14:41:39
Drzi se Mario, i ja sam za vikend gore sa nekom rajom...pa cemo se organizovati.

djoslaja

jeste li ga nasli??? i meni je skoro pobjegao labrador pa znam kako je, zato se nadam da ste ga nasli.

Big_DANE

JESTE LI GA NASLI!?!?! GLEDAO SAM JEDAN KLIP SA JAHORINE STO SU SNIMALI MOMCI SA HD KAMEROM I SKONTAO SAM TVOG KUCU!!!
U OVOJ TEMI JE TAJ SNIMAK!!! http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=853.msg32145#msg32145

A PRETPOSTAVLJAM DA JE OVO TVOJ KUCA!?!?


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Jeste, to je odma ispod ROYALA :O Ogorjelica 2 pa onaj put kuda dolaze ratraci i sanke  ludzatobom:(( svaka cast DANE ja sam sutra gore i potrudit cu se da ga pronadjem  :bravo::(

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

MarioV

Jutro Dane (natjerao si me da placem), jutro svima ostalim, takodje,
Ovo jeste moj Pako, ali na zalost snimak je pravljen 31 januara .Tad je jos uvijek bio sa nama.
Sinoc su me zvali ,ali radi se o Zuci, mjesancu koji malo lici na Paka, i koji pravi zabunu. Moj Pako je puno krupniji, sa tamnijim ocima i plavom maramom i privjeskom sa imenom i brojem telefona.
I ovaj vikend sam preorao Jahorinu, ali nista! Ne mogu da povjerujem da je neko mogao ukrasti odraslog psa ????
Ne odustajem!
Hvala na podrsci.

brera