• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Bircuz Darkon sa dozvolom

Started by skiDeki, 19 February, 2010, 20:59:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

MarijaBB

Quote from: BOJAN-BG on 21 February, 2010, 00:12:47
bilo bi bolje da smo u rojalu ali i ovako nije lose ziveli

Jutro ljudi............ sestica casova.......Snijeg pada, ja sa spavala kao u rovu....... Dzaba pivo, dzaba mlijeko. Nula bodova. U kafani u hotelu, sjedim ii cekam konobari da se probude  ???.
Prosla sam sinoc kraj rojala, nisam svratila, bila sam mokra ko cep. Sad bar znam gdje je.  8)

brera


DarkoN

dobro jutro svima. na zalost danas mene nema na jahorini. drago mi je marija da je pao snjieg i da mozes da probas nove pancerice. javi nam utiske sa staze. ti si jutros bas poranila. ja cu jednu  (C) da se razbudim.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

sta je darkon nije valjda da i danas radis

DarkoN

danas ne, ali imam nekih privatnih obaveza koje moram da obavim danas. jbg. ali to nije razlog da mi na nazdravimo ovom novom snijegu i pozelimo da padne bar jos 3 puta ovoliko.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

jeste da je malo rano ali meni pivo uvek ide bolje na prazan stomak ziveli

brera

Quote from: BOJAN-BG on 21 February, 2010, 10:16:40
jeste da je malo rano ali meni pivo uvek ide bolje na prazan stomak ziveli
Samo je prvi gutljaj na prazan stomak. (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Ja se izvinjavam malo sam zaglavio u onoj kafani sto mi je TAST prepustio, pa nesto sredjujemo i tako to bit ce iznenadjenje  devil:(

Nego prije svega dobro jutro radni narode!
Imal kakav "alkohol" da se popije nek neko naspe dolazim za 10-tak min.  ludzatobom:((

DarkoN

Quote from: harison on 21 February, 2010, 10:27:59
Ja se izvinjavam malo sam zaglavio u onoj kafani sto mi je TAST prepustio, pa nesto sredjujemo i tako to bit ce iznenadjenje  devil:(

Nego prije svega dobro jutro radni narode!
Imal kakav "alkohol" da se popije nek neko naspe dolazim za 10-tak min.  ludzatobom:((
kakva je ovo promjena? tri puta sam citao jer sam mislio da mi se prividja. evo hare proberi hoces li  (PIVA) ili ces  (C) .
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

Quote from: harison on 21 February, 2010, 10:27:59
Ja se izvinjavam malo sam zaglavio u onoj kafani sto mi je TAST prepustio, pa nesto sredjujemo i tako to bit ce iznenadjenje devil:(

Nego prije svega dobro jutro radni narode!
Imal kakav "alkohol" da se popije nek neko naspe dolazim za 10-tak min. ludzatobom:((
kad budes dolazio ponesi nesto nevalja ici nigde praznih ruku  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

jebga niste skontali "alkohol"(pod navodinicima) sto znaci ili mlijeko ili caj  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: to je za mene alkohol

skiDeki

Quote from: harison on 21 February, 2010, 10:46:45
jebga niste skontali "alkohol"(pod navodinicima) sto znaci ili mlijeko ili caj  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: to je za mene alkohol
Dajte meni caj, alkohol mi nesto ne mirise od jutros!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: harison on 21 February, 2010, 10:46:45
jebga niste skontali "alkohol"(pod navodinicima) sto znaci ili mlijeko ili caj  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: to je za mene alkohol
jbg a ja se ponadao ...  devil:( devil:( devil:( devil:(
od njega nema nista bojane. dosao je i deki idu tri jelenka za nas.

a za hareta  (tea)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


BOJAN-BG

nema hleba od hareta pod nadzorom je tasta 24 casa,pa nije tako lako uci u evropsku uniju  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: