• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

hotel bistrica ???

Started by snoopy, 03 February, 2006, 16:44:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


lucy(dna)



vip-jahorina

hotel iz proslosti koji je nekad bio "jedan od hotela"
ali za te novce ste mogli i ci u Hotel Board ili hotel Termag, pa bi ste drugacije misljenje imali.

To su moderni privatni hoteli po EU standardima, gdje ima samo jedan vlasnik a ostali su samo radnici koji znaju da mogu ostati veoma lako bez posla, za razliku onih u bistrici.

srkki

A i na Jahori gdje god da ste smjesteni mislim na hotele i pansione sigurno ce biti dobra hrana.Ja sam bio na vise mjesta i svagdje se dobro jelo a vjerujte ja sam mnogo izbirljiv sto se toga tice.
isti ja

edwin

Pojedinci na ovom forumu mi zaista nisu jasni. Hvale kako se dobro jede isto kao da ste dosli iz Bijafre i jedini cilj boravka na planini je da se NAZDERETE I NAPIJETE. Na Jahorinu je lijepo doci i skijati se, hrana je sasvim sporedna, naravno pod uslovom da nije ispod svake kritike.
Zatim treba da svima bude jasno da odlazak na planino ne mora nuzno biti povezan sa tim da se napravi X zica svaki dan.
Poenta dolasaka na planinu je i bijeg iz gradske vreve i uzivanje u prisodi i cistom vazduhu. Kao sto VIP rece, otidjite sljedeci put do Termaga i...razlika je drasticna. A to sa sobaricama je klasika u svim nasim hotelima. Bio sam sa curom u Brelima u Solinama (4 zvjezdice) 3 sedmice ljetos. Sobarice su nas bukvalno budile svaki dan, tako da smo na kraju bili vise streseni nego odmoreni.
Na nasu primjedbu, menadzer hotela je slegnuo ramenima i rekao, "a tako vam je lipi moji..."

marija


edwin


marija

pa mi vrlo vodimo raèuna o tome s èime hranimo djecu nije nam samo da ne crknu i po tome mogu pohvaliti Bistricu.

lucy(dna)


edwin

Quote from: marija on 14 January, 2008, 15:13:25
pa mi vrlo vodimo raèuna o tome s èime hranimo djecu nije nam samo da ne crknu i po tome mogu pohvaliti Bistricu.
Pa vidis, i mi vodimo racuna o svojoj djeci,i te kako. Ali nemoj da se vadis na djecu ako je tebi osobno stalo do krkanja i opijanja...Grehota je.

edwin

Quote from: edwin on 14 January, 2008, 16:55:56
Quote from: marija on 14 January, 2008, 15:13:25
pa mi vrlo vodimo raèuna o tome s èime hranimo djecu nije nam samo da ne crknu i po tome mogu pohvaliti Bistricu.
Pa vidis, i mi vodimo racuna o svojoj djeci,i te kako. Ali nemoj da se vadis na djecu ako je tebi osobno stalo do krkanja i opijanja...Grehota je.
Slazem se sa tobom da je steta ne probati specijalitete domicilne kuhinje kada si vec u inostranstvu. No njih mozete oprobati ne samo u Bistrici vec i u ostalim ugostiteljskim objektima tako da konstatacija da se ide u Bistricu samo zbog jela ne stoji.
Druga stvar: ako sam dobro protumaci tvoje postove to znaci da dolazis i Hrvatske. Znas i sama da niti u Dubrovniku (za tvoju informaciju bio sam u Splitu i nisam nesto imponiran) niti u Brelima koje sam ja spomenuo nemas hotelskog smjestaja ispod 80 EUR po osobi i po danu. Znaci sama cinjenica da ti neko nudi smjestaj za 35 EUR po osobi i po danu ti je trebalabiti sumnjiva.
U bosni jeste malo jeftinije nego u Hrvatskoj ali razlike nisu drasticne. Zato sam ti u najboljoj namjeri preporucio da probas sa nekim drugim hotelom. Jahorina nije kriva sama po sebi ko planina niti svi fini ljudi na Jahorini. Eto toliko.

marija


supra

Quote from: edwin on 13 January, 2008, 23:11:05
Pojedinci na ovom forumu mi zaista nisu jasni. Hvale kako se dobro jede isto kao da ste dosli iz Bijafre i jedini cilj boravka na planini je da se NAZDERETE I NAPIJETE. Na Jahorinu je lijepo doci i skijati se, hrana je sasvim sporedna, naravno pod uslovom da nije ispod svake kritike.
Zatim treba da svima bude jasno da odlazak na planino ne mora nuzno biti povezan sa tim da se napravi X zica svaki dan.
Poenta dolasaka na planinu je i bijeg iz gradske vreve i uzivanje u prisodi i cistom vazduhu. Kao sto VIP rece, otidjite sljedeci put do Termaga i...razlika je drasticna. A to sa sobaricama je klasika u svim nasim hotelima. Bio sam sa curom u Brelima u Solinama (4 zvjezdice) 3 sedmice ljetos. Sobarice su nas bukvalno budile svaki dan, tako da smo na kraju bili vise streseni nego odmoreni.
Na nasu primjedbu, menadzer hotela je slegnuo ramenima i rekao, "a tako vam je lipi moji..."
Nismo mi ljudi svi isti,
neko ide zbog skijanja,
neko bje¾i od betona,
a neko ide da se na¾dere i napije....

ja spadam u ovu zadnju grupu i nije me sramota

alfa

Quote from: supra on 15 January, 2008, 18:29:12
Quote from: edwin on 13 January, 2008, 23:11:05
Pojedinci na ovom forumu mi zaista nisu jasni. Hvale kako se dobro jede isto kao da ste dosli iz Bijafre i jedini cilj boravka na planini je da se NAZDERETE I NAPIJETE. Na Jahorinu je lijepo doci i skijati se, hrana je sasvim sporedna, naravno pod uslovom da nije ispod svake kritike.
Zatim treba da svima bude jasno da odlazak na planino ne mora nuzno biti povezan sa tim da se napravi X zica svaki dan.
Poenta dolasaka na planinu je i bijeg iz gradske vreve i uzivanje u prisodi i cistom vazduhu. Kao sto VIP rece, otidjite sljedeci put do Termaga i...razlika je drasticna. A to sa sobaricama je klasika u svim nasim hotelima. Bio sam sa curom u Brelima u Solinama (4 zvjezdice) 3 sedmice ljetos. Sobarice su nas bukvalno budile svaki dan, tako da smo na kraju bili vise streseni nego odmoreni.
Na nasu primjedbu, menadzer hotela je slegnuo ramenima i rekao, "a tako vam je lipi moji..."
Nismo mi ljudi svi isti,
neko ide zbog skijanja,
neko bje¾i od betona,
a neko ide da se na¾dere i napije....

ja spadam u ovu zadnju grupu i nije me sramota


Supri peta zvezdica za iskrenost....svaka cast ;)