• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Jahorinska KAJSIJEVACA

Started by harison, 11 January, 2010, 15:51:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

skiDeki

COBANE, VRATI SEEE, OVCE TVOJE, NE MOGU BEZ TEBEEEEEEE hug:(

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

Quote from: skiDeki on 19 January, 2010, 21:33:22
COBANE, VRATI SEEE, OVCE TVOJE, NE MOGU BEZ TEBEEEEEEE hug:(

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
COBANE, VRATI SEEE, OVCE TVOJE, NE MOGU BEZ TEBEEEEEEE

harison

COBANE, VRATI SEEE, OVCE TVOJE, NE MOGU BEZ TE BEEEEEEE  puf:) BeeeeBeeeee

BOJAN-BG

IDEMO NARODE SLEDECI JE .......................................... (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Big_DANE


harison

oooooooooooooooooooooooooooooooooo evo ga bogami dobro pomoglo ovo , da hoce ovako i snijeg doci kao nas DANE  toci Dane nemoj da LADI  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: s:nij) s:nij)

MarijaBB

Ko se zanima ovim jahorina radiom? Ubi ovaj tehno, pa de malo plej listu revidiraj........

BOJAN-BG

Quote from: MarijaBB on 19 January, 2010, 21:57:09
Ko se zanima ovim jahorina radiom? Ubi ovaj tehno, pa de malo plej listu revidiraj........
AKO JE TAKO DOBRO JE STO NEMOGU DA GA AKTIVIRAM  devil:( devil:( devil:(

DarkoN

hare je zaduzen za radio, nego marija daj popij nesto pa ce biti bolje. ja cu jednu kajsiju naravno duplu
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Ma ne mogu piti uz ove klimoglavne muzicke momente. Nisam ljubitelj muzickih tema gdje tuce isti ritam po pet minuta.
Ubi monotonija


usput, uslagrao se radio, i sad nnema ni technoA

BOJAN-BG

ipak je ovo jahorinski forum daj neku muziku za raju Hari

DarkoN

pa ti predlozi nesto, hare ce ti vjerovatno izaci u susret. kod mene sve moze proci kada je dobra ekipa. zivjeli. dane smijesaj jednu turu na moj racun.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

harison

trenutno sam zauzet pa buba sta buba, dok se ne saberem nemam vremena za radio sad srry moze koktel neki da me izbavi od ovih brojki  3:(


MarijaBB

Ja kupila nove pancerice pa bih da ih zalijem, a muzika bas neadekvatna........ 8)

BOJAN-BG

daj hari natoci na racun kuce po tvom izboru