• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TEST BRERA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 30 January, 2010, 11:51:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

hare ja cu ti zapakovati poklon u ukrasni papir, posto poklon dodje u kutiji bice mi lako. u poklonu ces dobiti i pare, pola u jednom dijelu poklona, a pola para u drugom dijelu. kutija nije teska pa ti nece biti problem da nosis. a posto si prestao da pijes i ganjas zenske svidjece ti se, nadam se da ce PAPUCE br 43-44 da ti odgovaraju.
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

@mijat
Ma samo da ti dodjes, pare mi ne trebaju vazna je ljubav jel tako  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: . vidi se da ne pratis forum postavio sam sliku

@snjeza
Snjezo ovo je tema TEST bit ce zakljucana cim brera postavi neki info o skijalistma u SLO a ja cu tek iduce zime isplanirati neki odmor u Maribor ma ce bit slika i slicica od mene

@DARKON
auuuu papuce to mi treba nemam ni jedne hahahaa mozes li mi poslati i vunene carape jer je ovdje hladno  :P haha  (:smijeh: (:smijeh: ti ces mi biti kum OK (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

hare, jel mogu ja da budem crnogorski kum?

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


DarkoN

Quote from: mijat on 03 February, 2010, 13:44:11
hare, jel mogu ja da budem crnogorski kum?
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
izgleda da nisi trebao postavljati sliku. imam i ja jedno pitanje, ima li ona sestru ili rodicu, a moze i drugarica?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahhaa, kada dodjes kod nas upoznat cu te.... kume moj ima da budemo I BADZE i KUMOVI  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

Quote from: harison on 03 February, 2010, 14:41:56
hahhaa, kada dodjes kod nas upoznat cu te.... kume moj ima da budemo I BADZE i KUMOVI  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
moze kume moze  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...